MÖBLER / Bord / Fällbord 8849397
nr 884 9397
Fällbord
Mahogny, diameter: 76, höjd: 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 mars 2014
kl 20:12:21
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
500 kr